Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення серії стратегічних заходів для ЛММГО "Станиця Львів Пласту - НСОУ"

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 17 липня 2020

Адреса

м. Львів, вул.Шептицьких 16

Максимальна сума тендеру (грн)

36000

Види послуг

Коучінг Управлінський консалтинг

Опис

ЛММГО "Станиця Львів Пласту - НСОУ" - це найбільший осередок НСОУ "Пласт". Пласт - національна скаутська організація України з більші ніж 100-літньою історією, що спрямована на всебічне та патріотичне виховання та самовиховання молоді. Наша молодіжна громадська організація налічує близько 10 000 членів по всій території країни. Оскільки львівський осередок є найбільшим в Україні, ми першими стикаємось з новими викликами і знаходимося на передовій впровадження організаційних інновацій. Головна мотивація - отримати необхідний ресурс для розвитку львівської управлінської структури, яка вже тривалий період є рушієм позитивних змін для всієї організації.

Пласт налічує близько 10 000 членів по всій території країни. Оскільки львівський осередок є найбільшим, ми першими стикаємось з новими викликами і знаходимося на передовій впровадження організаційних інновацій. У 2019 було затверджено стратегію розвитку львівського Пласту до 2030 року - для ефективного досягнення поставлених кінцевих цілей нам необхідно зрозуміти яким шляхом до них рухатись та за допомогою яких інструментів, проаналізувати поточний процес взаємодії членів команди та створити операційно-стратегічний план на найближчу наступну каденцію. Переконані, що за участі професійного фасилітатора нам вдасться краще організувати нашу роботу вже сьогодні задля досягнення цілей у 2030 році.

У рамках програми "Гранти з організаційного розвитку ОГС (2019-2024)" оголошуємо тендер на проведення наступних заходів:

1. Розробка дорожньої карти досягнення стратегічних цілей 2030: фасилітація робочої групи. Проведення дводенної стратегічної сесії за участі 30 осіб з подальшим супроводом у вигляді консультацій (10 годин).
2. Розробка дорожньої карти районування станиці: фасилітація робочої групи. Проведення дводенної стратегічної сесії за участі 40 осіб з подальшим супроводом у вигляді консультацій (10 годин).
3. Підведення підсумків каденції 2019/20: тренінг. Проведення одноденного тренінгу за участі 40 осіб та супроводу тренера-фасилітатора.
4. Стратегічний тренінг для планування діяльності каденції 2020/21: фасилітація одноденного тренінгу для членів керівного органу та його адміністративної команди. Очікувана кількість учасників - 40 осіб.

Очікувані результати заходів:

1. Розроблено дорожню карту досягнення стратегічних цілей 2030;
2. Розроблено дорожньою карту районування станиці (створено нову структуру адміністрування та взаємодії управлінського органу з членами організації за територіальним принципом);
3. Створено презентацію з підсумками каденції 2019/20 за структурою річних пріоритетів;
4. Створено стратегічний план діяльності та розвитку Пласту у Львові на каденцію 2020/21.

Заходи заплановані до проведення у серпні-листопаді 2020 року. У випадку необхідності дані активності буде переведено в онлайн-режим.

 

Вимоги до виконавців

Перелік документів, які очікуємо:

  • Резюме із зазначення попереднього досвіду
  • Цінова пропозиція;
  • Попередній план проведення заходів
  • Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг (буде додатковою перевагою).

Вимоги до виконавців:

  • досвід діяльності в ції галузі більше 3 - ох років;
  • досвід роботи зі скаутськими організаціями;
  • наявність успішних кейсів у розробці стратегій для ГО;
  • програма найкраще відповідає потребам організації;

Тематики

Ефективна комунікація Загальний менеджмент НУО Залучення волонтерів Розробка місії, бачення організації Стратегічне планування в ОГС Управління волонтерами Управління персоналом

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

заявки надсилати на пошту financesplastlviv@gmail.com (контактна особа - Ольга Новак)

Кількість учасників

40